JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 559

Εμεινε στο 1-1 η εφηβική ομάδα του ΑΟ Κορυδαλλού

Ισοφάρισε στα τελευταία λεπτά ο ΑΟ Πειραιάς.

στις 11/10/2015

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν τα εφηβικά τμήματα του ΑΟ Κορυδαλλός και του ΑΟ Πειραιά στο γήπεδο του Κορυδαλλού το μεσημέρι του Σαββάτου.

Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο και πίεσαν για το γκολ, με τους γηπεδούχους να κάνουν εύκολα το λάθος στην άμυνα. Μάλιστα, στο 14' ο διαιτητής Δαμιανάκης ακύρωσε γκολ των «μπλε» για οφσάιντ.

Στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα του Κορυδαλλού ήταν πιο δραστήρια και στο 50ο λεπτό ο Δημήτριο Λ. από το σημείο του πέναλτι άνοιξε το σκορ για την ομάδα του. Το παιχνίδι πήρε φωτιά και στο 74' ο Πειραιάς ισοφάρισε σε 1-1 με τον Γκιράι. Μάλιστα, μετά το γκολ ο διαιτητής Δαμιανάκης απέβαλλε δύο παίκτες των «μπλε» για έντονη διαμαρτυρία.

Διαιτητής: Δαμιανάκης Κ., Αλατσάκης Γ., Τερζόπουλος

ΑΟ Κορυδαλλός: Σταύλας, Μαρκάκης, Κιόσε, Βέριος, Δημητρίου, Δημητρόκαλλης Ν., Γερόγιαννης, Δημητρίου Λ., Παπανικόλας Θ. Γώνης, Μασούτι

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2015 12:56