A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. | 2-0 |
2. | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. | 1-2 |
3. | ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β. | 0-1 |
4. | ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. | 2-1 |
5. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 1-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. | ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | 1-1 |
7. | ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-1 |
8. | ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | 2-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. | 0-2 |
10. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. | 2-0 |
11. | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. | 0-0 |
12. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ. | 1-1 |
13. | ΒΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. | 0-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. | ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. | 0-1 |
15. | ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. | 2-0 |
16. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. | 1-1 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 2-4 |
18. | ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 0-1 |
19. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 1-4 |
20. | ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | 2-0 |
21. | ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. | 1-1 |
Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Σ. | 2-0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Σάββατο
|
26/11/16 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 1-0 |
α
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. | ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. | 0-4 |
25. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 1-0 |
26. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | 0-1 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. | 0-1 |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. | 4-1 |