Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

από Νίκος Τζαλίδης
στις 10/01/17

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
3. ΡΟΥΦ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/17 15:00    
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
6. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/17 15:00    
7. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/17 15:00    
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:15    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/17 15:00    
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
12. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/01/17 15:00    
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/01/17 15:00    
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00    
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00    
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00    
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/17 15:00    
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/17 11:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/01/17 11:30    
22. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/01/17 15:00    
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/01/17 15:00    
26. ΠΟΨ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00    
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00    
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/01/17 15:00    
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00    
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00    
32. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/01/17 15:00    
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/17 15:00    
35. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00    
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
37. ΑΦΟΒΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00    
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/17 13:30    
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00    
40. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 10:00    
42. ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 11:00    
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/17 11:00    
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/01/17 12:00    
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 14/01/17 15:00    
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00    
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/17 11:00    
50. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΧΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00    
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/01/17 11:00    
52. ΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/17 15:00    
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/17 11:00    
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/17 11:00    
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/17 11:00    
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 11:00    
58. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/17 12:30    
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/17 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00    
61. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 09:30    
62. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/17 10:00    
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/17 12:00    
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/17 12:00    
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/17 15:00