×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 577

Σπουδαία νίκη στο φινάλε για το Χαϊδάρι !

Δυσκολεύτηκε το Χαϊδάρι άλλα νίκησε στο φινάλε την Διάνα Ηλιούπολης και πανηγύρισε μια σπουδαία νίκη μαζί με τους οπαδούς του

στις 12/11/2017

Το Χαϊδάρι δυσκολεύτηκε αρκετά μέσα στην έδρα του απέναντι στην Διάνα Ηλιούπολης σε ένα μέτριο παιχνίδι χωρίς πολλές φάσεις. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι είχαν τον ρυθμό ωστόσο δεν κατάφεραν να πετύχουν κάποιο τέρμα  με το αποτέλεσμα να παραμένει στο 0-0. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι πίεσαν πιο πολύ χάνοντας κάποιες καλές στιγμές  και στο 90' οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ έπειτα από ωραίο πλασέ του Σπυρόπουλου ο οποίος ήταν ο χρυσός σκόρερ της αναμέτρησης χαρίζοντας στην ομάδα του μια σπουδαία νίκη.

Διαιτητές: Ευαγγέλου, Καρατζίκας-Κουντουρέλης

ΧΑΪΔΑΡΙ (Γιώργος Κιούρκος): Μίχος, Χαλικιάς, Κωνσταντίνου, Γκουντελίτσας, Γιαννουλάκης, Καμπεράι (70' Τουλούπης), Ντράμι (67' Σκαραμάγκος), Χριστούλης, Τερλέσι (52' Ρούπι), Κωτσολάκος (22' λ.τρ. Μουρεζίνης), Σπυρόπουλος

ΔΙΑΝΑ ΗΛ. (Άκης Μιχαηλίδης): Κόρρας, Σκαμπαρδώνης (85' Παριανός), Πανίδης, Τζιβελέκης, Νικόλι, Καλουδιώτης, Ζουμπουνέλης, Σούλας (66' Χ. Μπαλαφούτης), Α. Μπαλαφούτης (80' Μπάλλας), Αναστασίου, Ντζαβίδας.

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017 01:43