Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΟΥΔΗ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή
26/11/17
15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΓΟΥΔΗ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΙΛΙΟΥ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
26/11/17
12:30
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
26/11/17
09:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
26/11/17
09:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
26/11/17
09:30
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
26/11/17
09:30
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Κυριακή
26/11/17
14:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η Αγωνιστική)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Τετάρτη
29/11/17
16:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
26/11/17
09:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
26/11/17
12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
26/11/17
15:00
ΑΡΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
26/11/17
15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Τετάρτη
29/11/17
16:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
25/11/17
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
26/11/17
11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
26/11/17
12:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή
26/11/17
15:00