Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
25/02/18
15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
25/02/18
15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΟΥΔΗ
Κυριακή
25/02/18
15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΛΙΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
25/02/18
15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
25/02/18
10:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
25/02/18
12:00
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Κυριακή
25/02/18
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
25/02/18
15:15
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
25/02/18
09:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
25/02/18
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
25/02/18
12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
25/02/18
15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
24/02/18
15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
25/02/18
09:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
25/02/18
10:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
25/02/18
11:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
25/02/18
15:00