Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
15/04/18
16:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΟΥΔΗ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
14/04/18
16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΙΛΙΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή
15/04/18
11:30
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
15/04/18
16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΟΥΔΗ
Κυριακή
15/04/18
16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
15/04/18
16:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΕΥΚΗΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΠΟΨ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
15/04/18
11:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
15/04/18
16:30
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
15/04/18
16:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
14/04/18
16:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
15/04/18
10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
15/04/18
13:15
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
15/04/18
16:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
15/04/18
11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
15/04/18
13:45
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
15/04/18
16:30