Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
22/04/18
16:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΡΟΥΦ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή
22/04/18
16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΙΛΙΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
22/04/18
16:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
22/04/18
12:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
22/04/18
13:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
22/04/18
13:15
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
22/04/18
16:30
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
22/04/18
16:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
22/04/18
10:30
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
22/04/18
11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή
22/04/18
11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
22/04/18
11:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σάββατο
21/04/18
16:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
22/04/18
09:30
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
22/04/18
10:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Κυριακή
22/04/18
11:00