Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
29/04/18
17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΡΟΥΦ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΟΥΔΗ
Κυριακή
29/04/18
17:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΙΑΣΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΛΙΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΟΥΔΗ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
29/04/18
17:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
29/04/18
17:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή
29/04/18
17:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΕΥΚΗΣ
Κυριακή
29/04/18
17:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΛΙΟΥ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
29/04/18
13:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Κυριακή
29/04/18
14:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
29/04/18
17:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο
28/04/18
17:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή
29/04/18
13:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή
29/04/18
13:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή
29/04/18
10:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΡΟΥΦ
Κυριακή
29/04/18
13:00