Μεγάλη νίκη της Ακαδημίας Ζάχου επί των Λύκων Δήμου Παύλου Μελά (pics)

από Πάμε Μπάλα
στις 08/11/2015

Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζάχου, πραγματοποιώντας μια εξαιρετική εμφάνιση, πήραν μια σπουδαία νίκη στο πλαστικό της Ηλιούπολης απέναντι στους Λύκους Δήμου Παύλου Μελά με 3-1!

Οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν σε αυτό το ματς να επιβάλλουν τον ρυθμό τους και έτσι έχασαν δίκαια από το συγκρότημα του κ. Γεωργιάδη.

12191724 1911528632406136 1545352262245980920 n

Η Ακαδημία Ζάχου από το πρώτο ημίχρονο είχετο προβάδισμα στο σκορ, ενώ το τελικό 3-1 διαμόρφωσε στο 78ο λεπτό ο Κουρτζόγλου.

Σκόρερ: Καμπούρης (11'), Τσιόντσης (35'), Παυλίδης (43'), Κουρτζόγλου (78')

Διαιτησία: Μαμασούλας (Καμένης – Νικολής)

ΛΥΚΟΙ (Αμανατίδης): Κάμπας, Ασατριάν, Πόζογλου Γ., Μιτσετνίτζε, Δέλλιος, Μαύρος, Καψάλης, Αμανατίδης (61’ Γκολλόσι), Ουσταμπασίδης, Γκότσης (84’ Ζερβίδης), Μπίκος (76’ Καμπούρης).

ΑΚ. ΖΑΧΟΣ (Γεωργιάδης): Θεολόγου, Καραπαναγιωτίδης (55’ Ζάχου Α.), Καρσλίδης, Λυμπούδης, Γαβρίδης, Κουρτζόγλου, Τσιόντσης, Ζάχου Α., Παυλίδης (80’ Σουλίδης), Παπαβασίλης, Νάνος (90' Καϊσίδης).