Πήρε το διπλό με «τεσσάρα» ο Κανάρης

από Πάμε Μπάλα
στις 21/02/2016

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα του Κανάρη καθώς κατάφερε να αποδράσει με το διπλό από την Γερμανική Αθλητική Ακαδημία με 4-2. Αρχικά, το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Παπαγιαννάκη στο 22' ενώ ο Τζήμας στο 52' ανέβασε τον δείκτη του σκορ. Στη συνέχεια το 0-3  διαμόρφωσε και πάλι ο Παπαγιάννακης στο 64ο λεπτό της αναμέτρησης ενώ ο Τσανής δέκα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα έκανε το 4-0 για την ομάδα του. Οι γηπεδούχοι το μόνο που κατάφεραν να κάνουν ήταν να μειώσουν με τον Παπουτσή στις καθυστερήσεις.

Σκόρερ: Παπαγιαννάκης (22'), Τζήμας (52'), Παπαγιαννάκης (64'), Τζανής (80'), Παπουτσής (90').

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ: Χατζηδημητρίου, Παπουτσής, Χριστοφόρου, Τσάκαλος, Πέτκος, Καστοριάδης (60' Σαμαντζίδης), Μαγκενάκης, Μαργαρίτης, Μπλάτζιος (70' Βαϊνάς), Γιαννακάκης, Σταυρόπουλος (46' Γρηγοριάδης).

ΚΑΝΑΡΗΣ: Ιωαννίδης Χ. , Παγουνόπουλος, Λιακόπουλος, Οικονόμου (70' Δάλλας), Οκαλίδης, Ιωαννίδης Π. , Τζήμας, Βούρης, Παπαγιαννάκης (84' Παπαγεωργίου), Τσαμαλίκος (65' Παπαγιάννης), Τζανής.

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2016 20:32