×

Νίκη για τους Κανονιέρηδες με 4-1 της Ακαδημίας Ζάχου (pics)

στις 25/09/2016

Οι Κανονιέρηδες πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης το πρωί της Κυριακής, επικρατώντας της Ακαδημίας Ζάχου με 4-1.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Ιακωβίδη στο 43ο λεπτό, ο Στράτζαλης ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους στο 47ο λεπτό, ενώ οι Κουμαλάτσιος, Μανδήλης και Θεοδωρίδηςδιαμόρφωσαν το τελικό 4-1.

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1

Δοκάρι: Καρανικόλας (4’), Κουμαλάτσιος (33’)

Σκόρερ: Ιακωβίδης (43’), Στράτζαλης (47’), Κουμαλάτσιος (56’), Μανδήλης (75’), Θεοδωρίδης (81')

Διαιτησία: Μακρόπουλος (Βλάχου – Τσαχουρίδης)

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: Αθανασούλης, Ιακωβίδης, Πολυχρονιάδης (65’ Λεοτζάκος), Παγώνης, Λαζαρίδης, Μπασιάκος, Κουμαλάτσιος, Λαζαρίδης, Μανδήλης, Καρανικόλας (78’ Ξανθόπουλος), Θεοδωρίδης (83’ Καρράς)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΖΑΧΟΣ: Σταφυλίδης, Καραπαναγιωτίδης (83’ Γεωργιάδης), Ταρτσλίδης, Πολιτίδης, Ζάχου Α. , Ζάχου Αλ. , Φλυζτζάνης (86’ Παναγιώτου), Αναστασιάδης, Μπαξεβανίδης, Παυλίδης, Στράτζαλης