×

"Εξάσφαιρος" ο Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης επί της Ένωσης Ανθ. Καρατάσου

στις 02/10/2016

Ο Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης πήρε μια άνετη νίκη το πρωί της Κυριακής, επικρατώντας της Ένωσης Ανθοκήπων Καρατάσου με 6-0.

Ο Ιωσηφίδης άνοιξε το σκορ στο 15ο λεπτό, με τον Παπαδόπουλο να βάζει γκολ στην δική του εστία (αυτογκόλ) στο 19ο λεπτό κάνοντας το 2-0 για τον Άγιο Γεώργιο.

Το σκορ του πρώτου ημιχρόνου διαμορφώθηκε στο 4-0 από τα γκολ των Ντέμκα και Αλμπάνη, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Νιμβρόγλου με δύο προσωπικά τέρματα έκανε το 6-0 για τον Άγιο Γεώργιο, το σκορ το οποίο έμεινε έτσι μέχρι και το τέλος του αγώνα.

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 6-0

Σκόρερ: Ιωσηφίδης (15’), Παπαδόπουλος Χ. (19’ αυτ.), Ντέμκα (31’), Αλμπάνης (41’), Νιμβρόγλου (65’, 68’)

Διαιτησία: Παρούτογλου (Μπότος –Παπανώτας)

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ: Μισιρλής, Κοτζαλισβίλι, Μούτσος, Γευγελίδης Χ. , Ιωσηφίδης, Τεντόγλου (46’ Γευγελίδης Σ.), Αλμπάνης (68’ Τσιμικίδης), Τσιμώνης (46’ Βατός), Νιμβρόγλου, Ντέμκα, Μάμαλης

ΕΝΩΣΗ: Γιώτας, Μαρκάκης, Παπαδόπουλος Ε. (46’ Μιχαλάκης Μ.), Μιχαλάκης Ν. , Βλασακίδης, Παπαδόπουλος Χ. , Λίλα, Σουμπιτίμτζε (55’ Γκαρίτης), Κώστας (75’ Σκέντζας, Τριανταφυλλίδης, Χήρας