JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Σημαντική νίκη των Κανονιέρηδων επί του ΠΑΟ Ξυλούπολης

στις 22/10/2016

Ρεπορτάζ: Γιάννης Ντίνας

Οι Κανονιέρηδες το απόγευμα του Σαββάτου με πολύ καλή εμφάνιση, πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης απέναντι στον ΠΑΟ Ξυλούπολης με 1-0.

Το μοναδικό γκολ της συνάντησης, το πέτυχε με αυτογκόλ του Μουτσιάνα στο 82ο λεπτό η ομάδα των Κανονιέρηδων και έτσι πήραν μια σημαντικότατη νίκη.

Στο 76ο λεπτό, η Ξυλούπολη έχασε την ευκαιρία να πάρει στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή του αγώνα κεφάλι στο σκορ, όταν ο Ξανθόπουλος έχασε πέναλτι.

Κανονιέρηδες - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-0

Διαιτησία: Τσιαουσίδης (Μεταξιώτης – Παπαδόπουλος Τ.)

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: Αθανασούλης, Μέρμηγκας, Κουμαλάτσιος, Μπασιάκος, Λαζαρίδης Θ. , Ξανθόπουλος, Ιακωβίδης, Γιορτσάκος, Θεοδωρίδης, Λαζαρίδης Ν. , Μανδηλής

Ακόμη αγωνίστηκαν οι: Πολυχρονιάδης, Ντίνας, Μπουκλής

ΞΥΛΟΥΠΟΛΗ: Λάμπρου, Αναγνωστόπουλος, Μαρίκος, Κυριάκος, Παγουρτζής, Μπατιρίδης, Χάντας, Μουτσιάνας, Ξανθόπουλος, Μαμαλιόγκας, Τσιτίμης

Ακόμη αγωνίστηκαν οι: Χατζηνικολαϊδης, Βοζίκης

Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 21:25