×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Τετράσφαιρος" ο εκπληκτικός ΠΑΟ Κουφαλίων επί του Αίαντα Ευόσμου

στις 23/10/2016

Ο ΠΑΟ Κουφαλίων κατάφερε με εξαιρετική εμφάνιση να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης, επικρατώντας του Αίαντα Ευόσμου εντός έδρας με 4-0.

Το σκορ άνοιξε ο Παπατζίκος στο δέκατο λεπτό, ενώ πέντε λεπτά αργότερα, ο Τσακίρης έκανε δύο τα τέρματα της ομάδα του. Στο 25ο λεπτό ο Χατζηλασκαράκης έκανε το 3-0, ενώ το τελικό 4-0 διαμόρφωσε με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο παιχνίδι ο Παπατζίκος στο 35ο λεπτό.

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αίας Ευόσμου 4-0

Σκόρερ: Παπατζίκος (10’, 35'), Τσακίρης (15’), Χατζηλασκαράκης (25’)

Διαιτησία: Παπαγγελής (Μιχτατίδης – Παλάσκας)

ΚΟΥΦΑΛΙΑ: Κύρου (70’ Αλευρούδης), Καζάνας (65’ Μποχωρίδης), Γάκης, Χαριζάνης (55’ Κατσαβός), Λιόντας, Τσακίρης, Χατζηλασκαράκης, Μαργαρίτης, Ματζιούνης, Παπατζίκος, Χωραφάς

ΑΙΑΣ: Σταυρίδης, Ναλμπάντης, Στεφανόπουλος, Δελιτζάκης, Καραντασιάδης (46′ Τριανταφύλου), Καρυπίδης, Κοσαξής, Σέρα, Σαλτσίδης (46′ Λαζαρίδης), Γαβρίδης, Εγγλέζος

Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 24 Οκτωβρίου 2016 00:11