×

Ισόπαλοι με σκορ 2-2 αναδείχθηκαν Ντίνος Κούης & Νίκη Ηρακλείου

στις 06/11/2016

Ο Ντίνος Κούης το πρωί της Κυριακής, ήρθε ισόπαλος αντιμετωπίζοντας εντός έδρας την Νίκη Ηρακλείου με σκορ 2-2.

Το σκορ άνοιξε ο Μπουκλής στο 19ο λεπτό για την Νίκη, ενώ στο 34ο λεπτό, ο Καπανάτζε έκανε δύο τα τέρματα των φιλοξενουμένων.

Λίγο πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, οι γηπεδούχοι μείωσαν με τον Τεκίδη στο 40ο λεπτό.

Ο αγώνας, όσο όδευε προς την ολοκλήρωσή του και όλα έδειχναν ότι θα κέρδισε η Νίκη Ηρακλείου άλλαξε, καθώς στις καθυστερήσεις του αγώνα, με φοβερό σουτ, ο Καρβέλλας έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

Ντίνος Κούης - Νίκη Ηρακλείου 2-2

Αποβολή: Τσομπανίδης (75’)

Σκόρερ: Μπουκλής (19’), Καπανάτζε (34’), Τεκίδης (40’), Καρβέλλας (90’)

Διαιτησία: Μακρόπουλος (Μπλάντας – Νταούκας)

ΝΤ. ΚΟΥΗΣ: Τσακιρίδης, Κούτκας, Σαρηγιαννίδης Θ. , Λαζαρίδης, Τσομπανίδης, Ικιούζι, Σαρηγιαννίδης Π. , Καρδαμήλης, Τεκίδης, Γκάζης, Πετρετζίκης

Αλλαγές Ντ. Κούη: Νάνος, Μπέλμπα, Καρβέλλας, Πατρίκης, Ασλανίδης

ΝΙΚΗ: Μπαλαμπάνης, Σταμπουλής, Κασάπογλου, Σκαρλάτος, Καπίας, Κοσαξίδης, Ράμης, Μπουκλής, Χαραλαμπίδης Δ. , Ζιάκας, Καπανάτζε

Αλλαγές Νίκης: Χαραλαμπίδης Κ. , Πατσίκης, Μπορδώλης, Κούσι, Γεωργάκενας, Ταχματζίδης, Κανδήλας