JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Τετράσφαιροι" οι Κανονιέρηδες, επικράτησαν της Ακαδημίας Γ. Κούδα

στις 13/11/2016

Ρεπορτάζ: Γιάννης Ντίνας

Οι Κανονιέρηδες πήραν σπουδαία εκτός έδρας νίκη, επικρατώντας της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου Γιώργος Κούδας με το εμφατικό 4-0, πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση.

Στο 2ο λεπτό ο Λαζαρίδης άνοιξε το σκορ για τους Κανονιέρηδες, οι οποίοι στο 24ο λεπτό έκαναν δύο τα τέρματά τους με τον Κουμαλάτσιο. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 81ο λεπτό ο Μανδηλής ανέβασε τον πήχη του σκορ στο 3-0, ενώ το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε από το γκολ του Καρανικόλα στο 90ο λεπτό.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες 0-4

Σκόρερ: Λαζαρίδης Θ. (2’), Κουμαλάτσιος (24’), Μανδηλής (81’), Καρανικόλας (90’)

Διαιτησία: Κωνσταντινίδης (Χουζανάς – Αλμπανίδου)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Κούβας, Πεγκλίδης, Μήττας, Καμπούρης Χ. , Καμπούρης Π. , Αγιάνογλου, Νταούτης, Κεχαγιάς, Βουρδουμίσας, Καπίας, Αλί, Καραγιάννης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μπρούμπας, Ματζουράνης, Μαγκαλούδης

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: Αθανασούλης, Θεοδωρίδης, Κουμαλάτσιος, Μπασιάκος, Λαζαρίδης Θ. , Λαζαρίδης Ν. , Ιακωβίδης, Ξανθόπουλος, Σταμπουλίδης, Καρανικόλας, Βάγκο

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μπουκλής, Πολυχρονιάδης, Μανδηλής