×

"Τετράσφαιρη" με εξαιρετική εμφάνιση η Αστραπή Δενδροποτάμου

στις 20/11/2016

Η Αστραπή Δενδροποτάμου, πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα της Κυριακής, επικρατώντας της Δόξας Ελπίδας με 4-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 35ο λεπτό με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Στέπια, ενώ έκαναν δύο τα τέρματά τους στο 65ο λεπτό με τον Τσαμασλίδη.

Στο 70ο λεπτό ο Χουσεϊνογλου και στο 80ο ο Μουσταφάογλου, διαμόρφωσαν το τελικό 4-0 υπέρ της Αστραπής.

Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας 4-0

Σκόρερ: Στέπια (35’ πεν.), Τσαμασλίδης (65’), Χουσεϊνογλου (70’), Μουσταφάογλου (80’)

Διαιτησία: Μπαλασάς (Αποστόλου – Παπαναστασίου)

ΑΣΤΡΑΠΗ: Σεϊφεδίνογλου, Βαλκάνης, Τσακίρης, Γκιτάκης, Χρήστου, Βασιλείου, Χουσεϊνογλου, Στέπια, Τσαμασλίδης (75’ Δημητρίου), Καρόνιας (81’ Παρασκευάς), Μουσταφάογλου

ΔΟΞΑ: Γλαβήνας, Πετρόπουλος, Αγαθαγγελίδης, Βασιλειάδης, Τσιρέλης (70’ Ελπιμικίδης), Πετρίδης, Τσαούσης, Κιτσούκης, Περχανίδης (80’ Παρασίδης), Παπακωνσταντίνου (46’ Τατσιόπουλος), Γουματζίδης