×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Grande" Λητή, επικράτησε με 3-1 του ΠΑΟΚ Σταυρού

στις 20/11/2016

Ο Μακεδονικός Λητής παίζοντας πολύ όμορφο ποδόσφαιρο, πήρε μια πολύ σημαντική εντός έδρας νίκη, επικρατώντας του ΠΑΟΚ Σταυρού με 3-1.

Το σκορ άνοιξε ο Αρνίδης στο πρώτο λεπτό του αγώνα, με τους γηπεδούχους να κάνουν δύο τα τέρματά τους στο 15ο λεπτό με τον Καρυπίδη.

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να μειώσει το σκορ στο 74ο λεπτό με τον Τσίτσο, αλλά η Λητή "καθάρισε" την υπόθεση νίκη στο 82ο λεπτό με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του Αρνίδη.

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-1

Αποβολή: Ταουσιάνης (90’), Σαλέπης (90’)

Σκόρερ: Αρνίδης (1’, 82’), Καρυπίδης (15’), Τσίτσος (74’)

Διαιτησία: Βανδουλάκης (Πάτρας – Παπαδόπουλος)

ΛΗΤΗ: Τουμπέλης, Πιτσινέλης, Ταουσιάνης, Πουρζιτίδης, Λιάτσικος, Βαγγελόπουλος, Ρετζέπης (84’ Τόνας), Παρμαξίδης (81’ Μαρκίδης), Αρνίδης, Δασίλας (90’ Σταυριανός), Καρυπίδης

ΠΑΟΚ: Χατζηλάρι, Στιβαστάρης (46’ Τσίτσος), Χατζηλάρι, Ουτσικούνης, Σαλέπης, Πασαλής, Μπουλάρι, Πλουμούδης, Κανέλλης, Πρόκος, Παπαθανασίου (77’ Καβάσης)

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016 19:25