×

Με κορυφαίο τον Ιορδανόπουλο, νίκη για τον Κεραυνό Κολχικού επί του Ωραιοκάστρου

στις 27/11/2016

Ο Κεραυνός Κολχικού, πήρε την νίκη έπειτα από καλή εμφάνιση, κόντρα στον αξιοδύναμο Κεραυνό Ωραιοκάστρου με σκορ 3-1.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 18ο λεπτό με τον Ιορδανόπουλο, ενώ στο 55ο λεπτό, ο ίδιος παίκτης έκανε δύο τα τέρματα της ομάδας του. Στο 65ο λεπτό, ο Κεραυνός μείωσε σε 2-1 με το γκολ του Μίλκα ενώ το τελικό 3-1 υπέρ του Κολχικού, έγινε στο 83ο λεπτό με το γκολ του Μαλαμίδη.

Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1

Δοκάρι: Ιορδανόπουλος (70’)

Σκόρερ: Ιορδανόπουλος (18’, 55’), Μίλκας (65’), Μαλαμίδης (83’)

Διαιτησία: Μολιχιτούδης (Αϊναλής – Στάγκος)

ΚΟΛΧΙΚΟ: Παπαδόπουλος, Μπουλουκάς, Ευθυμιάδης, Σαλτίρης, Γιόρμανης (55’ Μεσκούρτι), Σαββίδης, Αδαμίδης (65’ Πεταλωτής), Μαλαμίδης, Ιορδανόπουλος, Γκούνιος (80’ Τιριτίδης), Σολωμονίδης

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Γκουτζαμάνης Σ. , Λιοτήρης (53’ Εξαδάκτυλος), Γκουτζαμάνης Α. , Μαναβίδης, Πουσουλίδης, Μαρίνης, Μίλκας, Χαψάς, Σαββίδης (74’ Γούλας), Ουσταμπασίδης, Γραμμένος (62’ Δαηλίδης)