×

"Απέδρασαν" με τη νίκη από το Μοναστήρι οι Ελπίδες Χαλάστρας

στις 27/11/2016

Οι Ελπίδες Χαλάστρας, πήραν μια πολύ σημαντική εκτός έδρας νίκη το απόγευμα της Κυριακής, κερδίζοντας τον Μακεδονικό Μοναστηρίου με 2-0.

Στο 15ο λεπτό ο Ρετζέπης άνοιξε το σκορ για τις Ελπίδες, ενώ επτά λεπτά αργότερα, ο Καντζούρας έκανε το 2-0 για τις Ελπίδες Χαλάστρας, ένα σκορ το οποίο παρέμεινε μέχρι και την λήξη του αγώνα.

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Χαλάστρας 0-2

Σκόρερ: Ρετζέπης (15’), Καντζούρας (22’)

Διαιτησία: Σίσκος (Κατσαντούρας – Μπόλας)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Μανίκος, Κουτρογιάννης, Αλμπανίδης, Πετρούσης, Γκουτούδης (70’ Ναλμπαντίδης), Κορωνάς, Γιαννακίδης, Βλάχας, Βαρδαλής, Ψαρράς, Σωτηριάδης (53’ Μυλωνόπουλος)

Στον πάγκο του Μακεδονικού οι: Μανάκης, Μυλωνόπουλος, Βακάλης, Ιτούδης, Μπατζαρακίδης, Μπρισίμης, Ναλμπαντίδης

ΕΛΠΙΔΕΣ: Σφιτσιώτης, Βαφίδης, Ρετζέπης, Μαγούλας, Βουδούρης, Δαλαμπάκης (75’ Ματζιούνης), Γερόπουλος, Μάρκου, Καντζούρας, Βογιατζής, Τσαμπαρδάκης

Στον πάγκο των Ελπίδων οι: Ματζιούνης, Μυλοβιάννος, Νασιόπουλος, Τσεκελιώτης, Μπαϊμάκης, Παπατράγκας