×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν Άγιος Γεώργιος & Ελπίδες Σταυρούπολης

στις 04/12/2016

Ο Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης το πρωί της Κυριακής, παραχώρησε τη ισοπαλία στις Ελπίδες Σταυρούπολης με σκορ 1-1.

Οι δύο ομάδες έπαιξαν καλό ποδόσφαιρο, δημιούργησαν αρκετές φάσεις και διεκδίκησαν μέχρι τέλους τους τρεις βαθμούς της νίκης. Στο 7ο λεπτό, οι Ελπίδες προηγήθηκαν με 1-0 χάρις στο γκολ του Τσαλουχίδη, με τους γηπεδούχους να φτάνουν στο γκολ της ισοφάρισης με τον Τεντόγλου στο 59ο λεπτό.

Το 1-1 παρέμεινε μέχρι και το τέλος της αναμέτρησης και έτσι Άγιος Γεώργιος και Ελπίδες πήραν από έναν βαθμό.

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1

Σκόρερ: Τσαλουχίδης (7’), Τεντόγλου (59’)

Διαιτησία: Μιχούλιας (Τοροσιάδης – Τσακιρόπουλος)

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ: Ρόκκας, Γευγελίδης Σ. , Μούτσος, Γευγελίδης Χ. , Ιωσηφίδης, Τεντόγλου, Μάμαλης, Τσιμώνης, Πάνο (46’ Νιμβρόγλου), Ντέμκα, Αλμπάνης (46’ Πεσεξίδης)

ΕΛΠΙΔΕΣ: Λούκμας, Παντελίδης, Νικολαϊδης, Σιδερόπουλος, Παναγιωτίδης, Τούντας, Σαρηγιαννίδης, Τριανταφυλλόπουλος, Τσαλουχίδης, Δήμου, Κωνσταντινίδης (70’ Παπαδόπουλος)