×

Φοβερό ματς στον Ευόσμο, ισόπαλοι με 2-2 Κανονιέρηδες & Ντίνος Κούης

στις 04/12/2016

Ρεπορτάζ: Γιάννης Ντίνας

Οι Κανονιέρηδες το πρωί της Κυριακής ήρθαν ισόπαλοι κόντρα στον αξιόμαχο Ντίνο Κούη με σκορ 2-2.

Ο αγώνας είχε αρκετές φάσεις χαμένες από τους γηπεδούχους, τέσσερα γκολ και πολύ ενδιαφέρον μέχρι το φινάλε. Στο 12ο λεπτό, ο Καρανικόλας άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, ενώ στο 24ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ σε 1-1.

Ο Σταμπουλίδης στο 72ο λεπτό έκανε το 2-1 για τους Κανονιέρηδες, όμως ο Ντίνος Κούης κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Ικιούζη στο 85ο λεπτό, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ σε 2-2.

Κανονιέρηδες - Ντίνος Κούης 2-2

Σκόρερ: Καρανικόλας (12’), Σαρηγιαννίδης (24’), Σταμπουλίδης (72’), Ικιούζης (85’)

Διαιτησία: Χανίδης (Τζήκας – Δημητριάδης)

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: Θεοφάνους, Θεοδωρίδης, Κουμαλάτσιος, Μπατσιάκος, Λαζαρίδης Θ. , Ξανθόπουλος, Ιακωβίδης, Λαζαρίδης Ν. , Σταμπουλίδης, Καρανικόλας, Βάκο

Αγωνίστηκε επίσης ο: Μανδηλής

ΝΤ. ΚΟΥΗΣ: Τσακιρίδης, Βαλιάνος, Σαρηγιαννίδης, Λαζαρίδης, Ικιούζης, Νεοφυτίδης, Σαρηγιαννίδης, Πατρίκης, Ντέλμπα, Τεκίδης, Πετρετζίκης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Νάνος, Καρβέλλας, Καρδαμήλης