×

Εξαιρετική εμφάνιση και... νίκη για την Δόξα Ρετζικίου

στις 04/12/2016

Η Δόξα Ρετζικίου, πήρε μια πολύ σημαντική εντός έδρας νίκη το απόγευμα της Κυριακής, κερδίζοντας τον Κεραυνό Αγίου Παύλου με 2-1.

Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Σταυρακίδη στο 15ο λεπτό, αλλά στο 31ο λεπτό, η Δόξα κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Τουλιά.

Λίγο πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, ο Μουταφτσής έκανε το 2-1 για την Δόξα, ένα σκορ το οποίο έμεινε μέχρι και το τέλος της αναμέτρησης, δίνοντας την νίκη στο Ρετζίκι.

Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1

Σκόρερ: Σταυρακίδης (15’), Τουλιάς (31’), Μουταφτσής (42’)

Διαιτησία: Μαμασούλας (Μπλάντας - Φράγιος)

ΔΟΞΑ: Φωτόπουλος, Τσοπουρίδης, Ιωαννίδης, Τουρσίδης, Τουλιάς (87’ Παναγιωτόπουλος), Τάσι, Λαπουρίδης (79’ Τανταλίδης), Γιάννος, Κάμτσης, Μουταφτσής, Ταλιαδούρος (60’ Μπάλογλου)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Σεγκούρης, Σαμαράς, Ζιάκος (84’ Φορτούνης), Αβραμίδης (65’ Μπαγιούτας), Τσούχας, Σπηλιώτης, Κίνης, Κρεμασμένος, Σταυρακίδης, Ούτσι – Ερμής, Μουρατίδης

Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 05 Δεκεμβρίου 2016 23:12