×

Δύσκολη νίκη του Θρίαμβου Ταγαράδων, κέρδισε με 3-2 τις Ελπίδες Φοίνικα

στις 04/12/2016

Ο Θρίαμβος Ταγαράδων πήρε μια δύσκολη εκτός έδρας νίκη, κερδίζοντας τις Ελπίδες Φοίνικα 2011 με σκορ 3-2.

Το συγκρότημα του Γιάννη Τσορακλίδη προηγήθηκε από το πρώτο λεπτό με τον Χαλλούλι Ντριντάν, όμως οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν άμεσα με τον Κελσίου και στο 15ο λεπτό πήραν προβάδισμα στο σκορ με τον Μασσάλα.

Πριν λήξει το πρώτο μέρος, ο Θρίαμβος ισοφάρισε με τον Παπαδόπουλο και στο 60ο λεπτό, ο Τόμογλου ανέτρεψε το εις βάρος σκορ για τους Ταγαράδες σε 3-2, το σκορ το οποίο έμελλε να ήταν και το τελικό.

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-3

Σκόρερ: Χαλλούλι Ντριντάν (1’), Κελσίου (9’), Μασσάλας (15’), Παπαδόπουλος Γρ. (45’), Τόμογλου (60’)

Διαιτησία: Ελευθεριάδου (Γεωργόπουλος – Παπανώτας)

ΕΛΠΙΔΕΣ: Κοσταλάνι, Μπίνος, Λιανός (67’ Παπαδόπουλος), Τάσσιος ,Διαμαντής,  Μασσάλας (60’ Παρταλίδης), Ιωαννίδης, Σάκα , Βαιρακτάρης Ι. (46’ Σαββίδης), Βαιρακτάρης Γ. , Κελσίου

ΘΡΙΑΜΒΟΣ (Τσορακλίδης): Βεγύρης, Τζώτζης, Παπαδόπουλος Ζ. , Χαλλούλι Αντνάν, Γεράκης, Καπουσούζης, Κούφατζης, Χαλλούλι Άντυ, Τόμογλου (67’ Τσελεπίδης) ,Χαλλούλι Ντριντάν ,Παπαδόπουλος Γρ. (82’ Τσελεπίδης)

Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 05 Δεκεμβρίου 2016 10:34