×

Εντυπωσιάζουν οι Ελπίδες Χαλάστρας, νίκησαν με 4-1 την Νεοχωρούδα

στις 10/12/2016

Οι Ελπίδες Χαλάστρας, παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο, πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας την Νίκη Νεοχωρούδας με 4-1.

Το σκορ άνοιξε ο Καντζούρας στο 49ιο λεπτό, ενώ εννιά λεπτά μετά, ο ίδιος παίκτης έκανε δύο τα τέρματα της ομάδας του. Στο 68ο λεπτό, ο Τσαπαρδάκης έκανε το 3-0 για τις Ελπίδες, με τον Ματζιούνη στο 75ο λεπτό να διαμορφώνει το σκορ στο 4-0.

Το τελικό 4-1 έγινε από τον Ναζλίδη στο 79ο λεπτό.

Ελπίδες Χαλάστρας - Νίκη Νεοχωρούδας 4-1

Σκόρερ: Καντζούρας (49’, 58’), Τσαπαρδάκης (68’), Ματζιούνης (75’), Ναζλίδης (79’)

Διαιτησία: Τσιαουσίδης (Μποζατζίδης – Τσαχουρίδης)

ΕΛΠΙΔΕΣ: Σφιντσιώτης (78’ Τεκελιώτης), Βαφίδης (22’ Μυλοβιάννος), Ρετζέπης, Μαγούλας, Βουδούρης, Γερόπουλος, Ματζιούνης, Μάρκου, Καντζούρας (83’ Μπέμπης), Βογιατζής, Τσαπαρδάκης

ΝΙΚΗ: Ευθυμιάδης, Νάκου (62’ Τεκελίδης), Ναζλίδης, Ιστίκογλου, Μέγας, Ρούτκας, Μίσκος, Γλαβήνας (58’ Τσουλχάι), Γεωργιάδης, Ζέγος, Τζαμήτρος (79’ Ουζούνης)