×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Ξέσπασε στους Λύκους ο Άτλας Αμπελοκήπων με... τριάρα!

στις 17/12/2016

Ο Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας τους Λύκους Δήμου Παύλου Μελά με σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 23ο λεπτό με τον Καρακώστα, με το 1-0 να παραμένει μέχρι το τέλος του πρώτου μέρους. Στο 48ο λεπτό, ο Άτλας διπλασίασε τα τέρματά του με τον Καλπακίδη, ενώ το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε στο 68ο λεπτό από τον Νόβι.

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0

Σκόρερ: Καρακώστας (23’), Καλπακίδης (48’), Νόβι (68’)

Διαιτησία: Παλαιολόγου (Μποζατζίδης – Στάγκος)

ΑΤΛΑΣ: Καλπακίδης, Καρούτσος, Τσακνάκης, Ζαχουδάνης, Κίτσιου, Σαμαράς, Νόβι (85’ Γιουβανάκης Ν.), Γιουβανάκης, Καρακώστας (72’ Ηλίας), Αυγέρης, Καλπακίδης (80’ Τζιούρι)

ΛΥΚΟΙ: Καραντασιάδης, Πόζογλου Γ. του Φώτη, Αράπη, Αγγέλου (60’ Αμανατίδης), Πόζογλου Γ. του Δημητρίου, Ασατριάν, Μπίκος, Ιμαμίδης, Καμπούρης (66’ Γκίκας), Βέλλιος, Παπαδόπουλος (55’ Γκιούκης)