×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 14 & 15 Ιανουαρίου

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 14 & 15 Ιανουαρίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.2017

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Δόξα Δράμας 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Χελιδόνια 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών - Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα 
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Πανόραμα - ΠΑΟΝ Επιβατών 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Μενεμένης 
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Θρίαμβος Παρθενίου 
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Προοδευτική - Αριστοτέλης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Αστέρας 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ντίνος Κούης - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Θρίαμβος Ταγαράδων 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Δόξα Τριλόφου 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Μακεδών Ευόσμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Καπετάν Αγρας - ΑΣ Αγ. Παύλος 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Λακκιάς - Αναγέννηση Επταπυργίου 
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελισσουργός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Γερακαρούς - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μακεδονία Καλαμωτού 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δολμάς, Κουρκουνάσιος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Σταμάτης Αθαν.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ηλιάδου, Ματιάκη, Μαυρίδης, Μπαλίκος, Τζήκας, Τσιαντής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Aρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ ‘64 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Οδυσσέας Κορδελιού - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Κουφαλίων - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Μελιτέας - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Αγ.Παύλου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ρετζικίου - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μόδεστος Χρ.

Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Αετός Βασιλικών - Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Μονολόφου 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 3-0 α.α.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Μακεδονικός Λητής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νίκη Νεοχωρούδας 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΟ Μεσήμβριας 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαγνησιακός 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Αστραπή Νεάπολης - Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ενωση Συκεών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30
Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 12.00
Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Αίολος 
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σάντος Πανοράματος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Φοίνικας Σχολαρίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Νέστωρ Οσσας - ΜΑΣ Στίβου 
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετός Ανω Σταυρού - Εθνικός Σοχού 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εύοσμος 2006 - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Νέων Σίνδου 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00 - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Δάφνη Ακροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας 
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Κυψέλη Νεάπολης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

ΠΑΟ Καρτερών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Βορράς Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ερμής Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
Α'Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Παπάδες 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Ιγνατιάδης, Λιούλιας, Καμπαρμάκης, Κουρκουνάσιος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 10.30 – 12.30: Δρούγου, Παπαδήμος Μοδ., Χατζησταυρίδης.
ΩΡΑ 13.00 - 17.30: Αφθονίδης, Δρούγου, Πολυπαθέλη.