×

Χωρίς "φρένα" ο Ατρόμητος Τριαδίου, νίκησε με 3-0 το Πέρα

στις 21/01/2017

Ο Ατρόμητος Τριαδίου, πραγματοποιώντας μια πολύ καλή εμφάνιση, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας τον Αθλητικό Σύλλογο του Πέρα με σκορ 3-0.

Το συγκρότημα του Διονύση Χασιώτη εμφανίστηκε πολύ καλά οργανωμένο σε άμυνα, κέντρο και επίθεση, παίρνωντας μια δίκαιη νίκη. Το σκορ άνοιξε ο Μήτογλου στο τρίτο λεπτό, ενώ έντεκα λεπτά αργότερα, ο Δεληστεφανής έκανε δύο τα τέρματα του Ατρομήτου.

Το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε από τον Μαρετίδη στο 90ο λεπτό.

Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα 3-0

Σκόρερ: Μήτογλου (3’), Δεληστεφανής (14’), Μαρετίδης (90’)

Διαιτησία: Βανδουλάκης (Λιαρής – Μιχτατίδης)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τολούδης, Ιορδανίδης, Ξουρίδας Π. , Μήτογλου, Μπαλαμπάνης, Δεληστεφανής (86’ Μαρετίδης), Τονουσίδης, Παπαδάμος, Καρατάντσης, Ξουρίδας Δ. , Τσακίρης

ΠΕΡΑ: Λάτσος, Χατζής (33’ Θεοδοσιάδης), Καρανικόλας (74’ Βενέτης), Νταρλαγιάννης, Μαστροδήμος, Τιτόπουλος (46’ Δέλιος), Καρακατσάνης, Σαπαρίδης, Παπαδόπουλος, Λαζαρίδης, Τσομπανίδης