×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Διαμαρτύρονται έντονα ΠΑΟΚ Σταυρού & Θύελλα Περιστερώνα - Αστυνομία στο γήπεδο

στις 22/01/2017

Πριν από λίγη ώρα, η Θύελλα Περιστερώνα επικράτησε του ΠΑΟΚ Σταυρού σε αναμέτρηση του τετάρτου ομίλου της Α' κατηγορίας, με τελικό σκορ 3-1.

Η ομάδα του ΠΑΟΚ Σταυρού διαμαρτύρεται έντονα για την διαιτησία του κ. Παπαγγελή. Η διοίκηση της ομάδας μιλά για "σφαγή" από τον εν λόγω διαιτητή, ενώ θεωρεί πως "έπαιξε 100 - 0 " υπέρ της Θύελλας. Αμφότερες οι δύο ομάδες διαμαρτύρονται για πολλές φάσεις στην αναμέτρηση.

Ο ΠΑΟΚ διαμαρτύρεται για την φάση του πέμπτου λεπτού, όταν ο κ. Παπαγγελής δεν έδωσε κόκκινη σε ανατροπή του Κανέλλη, με τον ρέφερι να δίνει κίτρινη κάρτα στον Κανέλλη για θέατρο. Η Θύελλα διαμαρτύρεται για την κόκκινη κάρτα του Σαίντ στο 73ο λεπτό.

Ο κ. Παπαγγελής κάλεσε την αστυνομία να πάει στο γήπεδο της Θύελλας, καθώς φίλαθλος της γηπεδούχου ομάδας φαίνεται να του επιτέθηκε.