×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Έμειναν" στο 1-1 Εθνικός Πυλαίας & ΑΕ Κρήνης

στις 22/01/2017

Στη Πυλαία, ο Εθνικός έμεινε ισόπαλος το απόγευμα της Κυριακής κόντρα στην Αθλητική Ένωση της Κρήνης με τελικό σκορ 1-1.

Οι δύο ομάδες προσπάθησαν να παίξουν καλό ποδόσφαιρο, κάτι που το πραγματοποίησαν. Στο 8ο λεπτό, ο Εθνικός άνοιξε το σκορ με τον Ταξίδη, με την Κρήνη να φτάνει στο γκολ της ισοφάρισης στο 53ο λεπτό με τον Βογατσά.

Οι δύο ομάδες έδωσαν μάχη μέχρι τέλους να πάρουν την νίκη, όμως το 1-1 έμελλε να ήταν το τελικό σκορ.

Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης 1-1

Σκόρερ: Ταξίδης (8’), Βογατσάς (53’)

Διαιτησία: Μπούτσικος (Παπαδόπουλος Π. – Ηλιάδης)

ΕΘΝΙΚΟΣ: Χαλμούκης, Ιορδανίδης, Μαρμαρίδης, Σαούλης, Καμπουρίδης, Σμυρλάκης, Βλαχόπουλος (79’ Ραντίδης), Γιορμπαλίδης, Ταξίδης, Στουκογιάννης, Μαστροδήμος (46’ Κουκουρδίνος)

ΚΡΗΝΗ: Βλάχος, Ζολόβ, Κριτσοτάκης, Ανέμου, Δέλιος, Μέλιος, Νικολούδης, Μακκόγλου (84’ Μπαλτζής), Βογατσάς (90’ Διακάκης), Μάνιος, Ανδρέου (69’ Αποστολίδης)