×

Με "μπροστάρη" τον Μελικίδη το Πλαγιάρι, νίκησε με 2-1 τον Άγιο Αντώνιο

στις 28/01/2017

Ο Ατρόμητος Πλαγιαρίου, πήρε τελικώς τους τρεις βαθμούς της νίκης, κερδίζοντας τον Ατρόμητο Αγίου Αντωνίου με τελικό αποτέλεσμα 2-1.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο τρίτο λεπτό με τον Μελικίδη, με το σκορ αυτό να είναι και το τελικό του πρώτου ημιχρόνου. Στο 55ο λεπτό, ο Πάσχος ισοφάρισε σε 1-1 για τον Άγιο Αντώνιο, φέρνωντας έτσι το παιχνίδι στα ίσια.

Στο 82ο λεπτό και έπειτα από πολλές προσπάθειες, το Πλαγιάρι κατάφερε να κάνει το 2-1 με τον Μελικίδη και κρατώντας έτσι το σκορ μέχρι το τέλος, πήρε μια πολύ σημαντική νίκη.

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-1

Αποβολή: Τουλκερίδης Χαρ. (90’)

Δοκάρι: Τζέλο (79’)

Σκόρερ: Μελικίδης (3’, 82’), Πάσχος (55’)

Διαιτησία: Παλαιολόγου (Χουζανάς – Μπούρης)

ΠΛΑΓΙΑΡΙ: Τρεβλός, Κοτρανίδης, Σταθώρης, Θεοδοσίου, Καλτσάς, Χατζηαναγνώστου (69’ Νάνος, 82’ Στόικο), Καρασταμάτης (46’ Μαραμπαϊδης), Μιρζάεφ, Μελικίδης, Τζέλο, Τσάκαλος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Λυσαβούδης, Κακαράκης, Χατζόπουλος, Τουλκερίδης Χρ. , Κολοβός, Πατσατζής (34’ Μαυρουδής), Τσιραμπίδης, Πάσχος (75’ Πελεβάνης), Ανδρεάδης, Μασμανίδης (46’ Κούκλης), Τουλκερίδης Χαρ.

Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017 18:51