×

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν Ηλιούπολη & Ακρίτες Συκεών

στις 29/01/2017

Στο ντέρμπι της αγωνιστικής, Ηλιούπολη και Ακρίτες Συκεών έμειναν ισόπαλοι στο 1-1 και αμφότερες οι δύο ομάδες πήραν από έναν βαθμό στον πίνακα κατάταξης.

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να προηγηθούν από το δεύτερο λεπτό του αγώνα με τον Πανάρετο Πανόπουλο, όμως η Ηλιούπολη κατάφερε να βελτιωθεί και ισοφάρισε με τον Τσεβρεντζή στο 43ο λεπτό.

Ηλιούπολη και Ακρίτες προσπάθησαν στο δεύτερο ημίχρονο να σκοράρουν, όμως το 1-1 έμεινε ανέπαφο.

ΓΣ Ηλιούπολης - Ακρίτες Συκεών  1-1

Σκόρερ: Πανόπουλος (2’), Τσεβρεντζής (43’)

Διαιτησία: Μαρόπουλος (Νικολαϊδης – Παπαδόπουλος)

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: Χομσίογλου, Τάτσιος, Μακραντώνης, Καλλιπολίτης, Δρακόπουλος, Αλμπανίδης, Κυριακίδης, Ξούρας, Μαραντίδης, Μπεγκλής, Τσεβρεντζής

ΑΚΡΙΤΕΣ: Τσιαμπέρας, Γεωργιάδης, Κοκκινίδης, Ευλογημένος, Χριστοδουλίδης, Βασσαίτης, Μυλωνάς, Παπαδόπουλος Θ. , Παπαδόπουλος Γ. , Οκριασβίλι, Πανόπουλος