×

Δεν σταματιόταν η ΑΕ Ευόσμου, νίκησε με 4-1 τον Ελευθεριακό

στις 29/01/2017

Η ΑΕ Ευόσμου πήρε μια πολύ μεγάλη νίκη το απόγευμα της Κυριακής, κερδίζοντας εντός έδρας τον Ελευθεριακό με 4-1.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 5ο λεπτό με τον Μπατάλη, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 21ο λεπτό με τον Ευθυμιάδη.

Δύο λεπτά μετά ο Αλμπάνης έκανε το 2-1 για την ΑΕ Ευόσμου με φανταστικό σουτ, 3-1 έγινε  από το γκολ του Ρενάτο στο 30ο λεπτό, ενώ το τελικό 4-1 διαμορφώθηκε από το δεύτερο προσωπικό γκολ του Μπατάλη στο 90ο λεπτό.

ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός 4-1

Σκόρερ: Μπατάλης (5’, 90’), Ευθυμιάδης (21’), Αλμπάνης (23’), Ρενάτο (30’)

Διαιτησία: Γκορτσίλας (Παπαδόπουλος – Ανδρέου)

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: Κόκκαλης, Αρμάντο Ν. , Σαμπιασβίλι, Αλμπάνης, Χατζηκυριακίδης, Χατζιάρας, Ρενάτο, Λαφτσίδης Π. , Λαφτσίδης Σ. , Γιαννιώτης, Μπατάλης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Χιμετίδης, Σαμπελίδης

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: Καρσίκης, Κατεμίδης, Πασχαλίδης, Ψαρόπουλος,  Βενέτης, Καϊμακαμίδης, Ασλανίδης, Τούσα, Χαιρόπουλος, Βιλανάκης, Ευθυμιάδης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Γλαβήνας, Χελιδόνης