×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Εύκολα η Αναγέννηση Επανομής, νίκησε με 4-0 το Πέρα

στις 04/02/2017

Χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα, η Αναγέννηση Επανομής πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης, επικρατώντας το απόγευμα του Σαββάτου της ομάδας του Πέρα με τελικό σκορ 4-0.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 25ο λεπτό με τον Σαρακατσιάνο, ενώ δέκα λεπτά μετά, ο Πανιτσίδης έκανε δύο τα τέρματα της πρώτης στον βαθμολογικό πίνακα του τρίτου ομίλου Αναγέννησης Επανομής.

Στο 81ο λεπτό, ο Πανιτσίδης έκανε το 3-0 για την Επανομή, η οποία στο 85ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό 4-0 με σκόρερ τον Νεστορόπουλο.

Αναγέννηση Επανομής - Πέρα 4-0

Σκόρερ: Σαρακατσιάνος (25’), Πανιτσίδης (35’, 81’), Νεστορόπουλος (85’)

Διαιτησία: Ζαφειρόπουλος (Παπαναστασίου – Παπαδόπουλος)

ΕΠΑΝΟΜΗ: Μαλαμής, Πέτκος, Βασιλειάδης, Ζησόπουλος, Χατζηδρόσος, Νεστορόπουλος, Πανιτσίδης, Νταντάμης, Μπαλασάς, Λεσάι, Σαρακατσιάνος

ΠΕΡΑ: Ρεϊζόπουλος, Καρακατσάνης, Νταρλαγιάννης, Θεοδοσιάδης, Μαστροδήμος, Σωτηριάδης, Λαζαρίδης, Παπαδόπουλος, Λάππας, Τσομπανίδης