×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Σπουδαία εμφάνιση και νίκη για την Δόξα Τριλόφου

στις 12/02/2017

Η Δόξα Τριλόφου πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα της Κυριακής, καθώς κέρδισε την Σάντος Πανοράματος εντός έδρας με 3-1.

Το σκορ άνοιξε ο Τσάβος στο 27ο λεπτό για την Δόξα, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 65ο λεπτό με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Φαρμάκη, ένα πέναλτι το οποίο αμφισβητείται έντονα από τους γηπεδούχους.

Ο Τρίλοφος έκανε άμεσα το 2-1 με τον Ρήγα στο 70ο λεπτό, ενώ το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε από τον Γκιάτα στο 86ο λεπτό.

Δόξα Τριλόφου - Σάντος Πανοράματος 3-1

Σκόρερ: Τσάβος (27’), Φαρμάκης (65’ πεν.),  Ρήγας (70’), Γκιάτα (86’)

Διαιτησία: Ελευθεριάδου (Αποστόλου – Γκοτζαμάνης)

ΔΟΞΑ: Καρίμαλης, Χριστοδούλου (70' Μήτος), Στάγκος, Ρήγας, Χότζα, Σαμαράς, Γκιάτα, Ζέρβας, Πετρίδης (75' Ποντίκας), Κούτρας, Τσάβος

ΣΑΝΤΟΣ: Καλαμπόκας, Καρδαμύλας, Χατσιόπουλος, Αερανόπουλος, Ιωσηφίδης, Καραγιάννης, Κιλιντάρης, Ράπτης, Φαρμάκης, Κουνατιάδης (35' Καρυδόπουλος), Ντίτσιος (58' Κιουρτσίδης)

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 12 Φεβρουαρίου 2017 22:26