ΣΑΒΒΑΤΟ 25.02.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός Φούφα
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Ποντίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Καμπανιακός – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Αστραπή Μεσαίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Μελιτέας - Χελιδόνια
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία
ΑΕ Φιλύρου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Ατρόμητος Τριαδίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης - Πέρα
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Εθνικός Μαλγάρων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα
Εθνικός Αστέρας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Προοδευτική - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Ενωση Συκεών - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Μαυρίδης, Μουχτάρογλου, Μπούρος, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κιβοτίδου, Κυριακίδης, Λιάβα, Πολυπαθέλη, Τζήκας.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.02.2017
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αρης Θεσσαλονίκης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.30
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αγροτικός Αστέρας - Καβάλα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.:
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης - Αιγινιακός
Γήπεδο: Μάττα (Ραιδεστού)
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Οδυσσέας Κορδελιού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Παύλος Μελάς - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης
ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Εθνικός Πυλαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Δόξα Ασσήρου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Εθνικός Ευόσμου - Αίολος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Σοχού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Αετός Ανω Σταυρού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.
Νέστωρ Οσσας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Φοίνικας Σχολαρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδέστος Χρ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα