×

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν Τριάδι & Βασιλικά

στις 25/02/2017

Στο Τριάδι ο Ατρόμητος παραχώρησε τον βαθμό της ισοπαλίας στον Αετό Βασιλικών το απόγευμα του Σαββάτου με τελικό αποτέλεσμα 1-1.

Οι γηπεδούχοι αν και κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με τον Δεληστεφανή στο 23ο λεπτό, δεν κατάφεραν να κρατήσουν το σκορ, καθώς τα Βασιλικά ισοφάρισαν με τον Βαρλάμη στο 49ο λεπτό.

Οι δύο ομάδες δημιούργησαν φάσεις, όμως το 1-1 έμελλε να είναι το τελικό σκορ. Ο Ατρόμητος Τριαδίου ευχαρίστησε επίσημα τον κ. Στραντζαλίδη και τους βοηθούς του για την διαιτησία στον αγώνα.

Ατρόμητος Τριαδίου - Αετός Βασιλικών 1-1

Αποβολή: Χάρος (64’)

Δοκάρι: Ξουρίδας (67’)

Σκόρερ: Δεληστεφανής (23’), Βαρλάμης (49’)

Διαιτησία: Στραντζαλίδης (Δημητριάδης – Ανδρέου)

ΤΡΙΑΔΙ: Τολούδης, Τονουσίδης, Τσακίρης, Μήτογλου, Μπαλαμπάνης, Παπαδάμος, Βογιατζής (80’ Μερετίδης), Κοιλανίτης, Καρατάντσης, Ξουρίδας Δ. , Δεληστεφανής

ΑΕΤΟΣ: Σαράφης, Αστερίου (60’ Γιαννακόπουλος), Συρόπουλος (34’ Νάνου), Μπάρας, Χάρος, Φούσκας Ε. , Μελλίδης, Φούσκας Α. , Βελάι, Λευκαρίτης, Βαρλάμης (68’ Κουτσμανής)