×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

"Ασταμάτητη" η Κριθιά, νίκησε με 4-0 τον Άτλα Μενεμένης

στις 05/03/2017

Ο Ελλήσποντος Κριθιάς πήρε μια πολύ μεγάλη εκτός έδρας νίκη το απόγευμα της Κυριακής, κερδίζοντας τον Άτλα Αμπελοκήπων Μενεμένης με 4-0.

Το σκορ άνοιξε ο Καφετζής στο 13ο λεπτό, ενώ ο Ντελής στο 27ο λεπτο έκανε δύο τα τέρματα του Ελλήσποντου. Στο 40ο λεπτό, ο Πλατάκης σκόραρε και έκανε το 3-0, ενώ το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε από το δεύτερο προσωπικό γκολ του Ντελή στο 55ο λεπτό.

Η διοίκηση του Ελλήσποντου Κριθιάς ευχαρίστησε το φίλαθλο κοινό της ομάδας για την παρουσία τους, ενώ συγχαίρει το διαιτητικό τρίο για την διαιτησία του εν λόγω αγώνα.

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4

Σκόρερ: Καφετζής (13’), Ντελής Α. (27’, 55’), Πλατάκης (40’)

Διαιτησία: Μπαλασάς (Φράγιος – Λεζάης)

ΑΤΛΑΣ: Καλπακίδης Α. , Καρούτζος, Μιχαηλίδης (33’ Καρακώστας), Κίτσιου, Γκελασβίλι, Σαμαράς (70’ Πουνερίδης), Νόβι, Γιουβανάκης, Πόππης, Αυγέρης, Καλπακίδης Π. (64’ Τσακνάκης)

ΚΡΙΘΙΑ: Καλαϊτζής, Χασιρτζόγλου, Καφές Α. , Μπαρούτας, Ανδρεάδης, Σταφυλίδης, Κανδυλανάπτης (77’ Πολυζώνης), Σκάρας, Ντελής Α. (80’ Μπακρατσάς) , Πλατάκης (72’ Χατζηλασκαράκης), Καφετζής