×

Δεν σταματάει το Πανόραμα, νίκησε με 3-1 τον Φοίνικα Καλαμαριάς

στις 11/03/2017

Το Πανόραμα συνέχισε με νίκη τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Α' κατηγορίας, κερδίζοντας τον Φοίνικα Καλαμαριάς με 3-1 σκορ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Κρίτσκα στο 42ο λεπτό, με την ομάδα του Φοίνικα να απαντά στο 52ο λεπτό με τον Γρηγοριάδη.

Στο 80ο λεπτό, οι γηπεδούχοι πήραν κεφάλι στο σκορ με αυτογκόλ των φιλοξενούμενων και στο 90ο λεπτό, το Πανόραμα διαμόρφωσε το τελικό 3-1 με τον Γαλιτσιάνο.

Πανόραμα - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-1

Σκόρερ: Κρίτσκας (42’), Γρηγοριάδης (52’), Κώστας (80’), Γαλιτσιάνος (90’)

Διαιτησία: Χατζηπάντσιος (Ασλάνης – Γεωργόπουλος)

ΠΑΝΟΡΑΜΑ: Τατσίδης, Αφεντούλης (78’ Κώστας), Παζαράς, Λαγογιάννης, Κρίτσκας, Ιωαννίδης, Τσουπράς, Μαρίγκος (50’ Γαλιτσιάνος), Ιωαννίδης, Τσουκαλάς (84’ Γιαλαμπούκης) Χατζησεβαστός

ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Μιχαηλούδης, Ψωμαδέλης, Κώστας, Δολιανίδης, Κατζίκας, Μουτζουρούνης, Δελαπόρτας, Γκαργκαλατζίδης (70’ Ζενκό), Πίσα (46’ Τραίτσης), Γρηγοριάδης, Βλαχογιώργος