×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Συγκλονιστικό ματς στη Τριανδρία, ισόπαλοι Μελιτέας & ΠΑΟΔ

στις 12/03/2017

Στη Τριανδρία, ο Μελιτέας με γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα και έπειτα από μεγάλη προσπάθεια, κατάφερε και απέφυγε την ήττα, καθώς ήρθε ισόπαλος με τον ΠΑΟΔ με σκορ 2-2.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 2-0, χάρις στα δύο τέρματα του Τιμπλαλέξη στο 60ο και στο 65ο λεπτό. Η ομάδα του κ. Σκαρτάδου μείωσε με τον Χατζηπαρασίδη στο 75ο λεπτό και ισοφάρισε στο φινάλε με τον Τανάσκο.

Ο Μελιτέας ολοκλήρωσε τον αγώνα με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής του Χατζηπαρασίδη στο 90ο λεπτό.

Μελιτέας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-2

Αποβολή: Χατζηπαρασίδης (90’)

Δοκάρι: Ζάντζας (25’)

Σκόρερ: Τιμπλαλέξης (60’, 65’), Χατζηπαρασίδης (75’), Τανάσκος (90’)

Διαιτησία: Κωνσταντινίδης Κ. (Παλάσκας - Τσίντσαρ)

ΜΕΛΙΤΕΑΣ: Πεϊμανίδης, Δροσαλάκης (80' Βακόλας), Χατζηπαρασίδης, Λάκης, Τανάσκος, Κωνσταντίνου, Δαμιανίδης, Μπιτζένης (75' Σαγματόπουλος), Ζάντζας, Χαραλαμπίδης (75' Παπουτσής), Στασινόπουλος

ΠΑΟΔ:  Ανθυμίδης, Μπράτσος, Χαλκόπουλος, Σταματίου, Κούτουλας, Κουστράβας, Τόπτσι, Μώκος (85' Τζίκας), Γεωργιάδης (70' Κωνσταντάρας), Ρίζος (90' Θάνος), Τιμπλαλέξης