×

Χωρίς δυσκολία ο Ολυμπιακός Κυμίνων, κορυφαίος ο Ιβάνοφ

στις 22/03/2017

O Oλυμπιακός Κυμίνων χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα, πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα της Τετάρτης, κερδίζοντας την ΑΕ Φαλήρου με 4-0.

Το σκορ άνοιξε ο στο 10ο λεπτό ο Ιβάνοφ, ενώ ο ίδιος παίκτης στο 40ο λεπτό έκανε δύο τα τέρματα του Ολυμπιακού. Στο 65ο λεπτό ο Τζήμας έκανε το 3-0, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε από το γκολ του Παντελίδη στο 75ο λεπτό.

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Φαλήρου 4-0 τελικό

Σκόρερ: Ιβάνοφ (10’,40’), Τζήμας (65’), Παντελίδης (75’)

Διαιτησία: Κωνσταντινίδης Γ. (Παπαδόπουλος Π. - Πάνου)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μουρμούρας, Τζήμας (80' Παππάς), Πολιανίδης (43' λ.τ Παντής), Τσακίρης, Μεσιάρης, Αυγέρος, Παντελίδης, Σαββαίδης, Νικηφορίδης (20' λ.τ. Γαβανάς), Ιβάνωφ, Τρικαλινός

ΦΑΛΗΡΟ: Κορομηλάς, Σαραφιανός, Καρκατζάνης, Γκιζδιμίδης, Ράκκας (60' Τάμπας), Κυπριανου, Τσουκαλάς (46' Τοσκάι), Ματσκανίδης, Φαρμάκης, Μπλιθικιώτης, Τσιόγκας (75' Ρέππας)