×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 563

Δύσκολη νίκη επί της Ασσήρου για τον Μακεδονικό Αγίου Βασιλείου

στις 09/04/2017

O Mακεδονικός Αγίου Βασιλείου πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα της Κυριακής, κερδίζοντας την Δόξα Ασσήρου με 3-2 τελικό αποτέλεσμα.

Στο 18ο λεπτό ο Λεονταρίδης είχε δοκάρι και επτά λεπτά μετά, ο Κατραντζόγλου άνοιξε το σκορ. Στο 26ο λεπτό ο Παπαιωάννου έκανε το 2-0 για τον Μακεδονικό και το τελικό 3-2 έγινε από τον Τσελεκίδη στο 76ο λεπτό.

Η Άσσηρος είχε μειώσει με τον Γιαννακίδη στο 50ο λεπτό και στο 80ο λεπτό, με το τελικό 3-2 να δίνει στους γηπεδούχους την νίκη.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου 3-2

Δοκάρι: Λεονταρίδης (18’)

Σκόρερ: Κατραντζόγλου (25’), Παπαιωάννου (26’), Γιαννακίδης (55' πεν. , 80), Τσελεκίδης (76’)

Διαιτησία: Βανδουλάκης (Μιχτατίδης – Ντόντης)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Διαμαντής, Χαϊντούτης, Τσελεκίδης, Καραχάλιος, Μωυσίδης Γ. , Μωυσίδης Ν. , Ανδρεανίδης, Λεονταρίδης, Κατραντζόγλου, Παπαιωάννου, Τόσκα

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μοσχοβίτης, Φραγκούδης, Καραθεοδώρου

ΔΟΞΑ: Σουρλής, Ζουμπούλης, Αγγελίδης, Γκουνιώτης, Βουλγαράκης, Αντρέα, Ζουμπούλης, Καλτσάς, Γιαννακίδης, Μουρτσιώκης Α. , Βρανός

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μυζούρι, Πετρίδης