×

"Διπλό" με πρωταγωνιστή τον Μανδηλή για τους Κανονιέρηδες (Pics)

στις 22/04/2017

Ρεπορτάζ: Γιάννης Ντίνας

Οι Κανονιέρηδες πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης το απόγευμα του Σαββάτου, κερδίζοντας εκτός έδρας τον μαχητικό Μέγα Αλέξανδρο Μελισσοχωρίου με 2-0.

Το συγκρότημα του Φώτη Μούντα προηγήθηκε στο πέμπτο λεπτό με τον Μανδηλή, ενώ ο ίδιος παίκτης στο 54ο λεπτό διπλασίασε τα προσωπικά του τέρματα, δίνοντας αέρα δύο τερμάτων στους Κανονιέρηδες.

Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να κάνουν κάτι μέχρι το φινάλε, χωρίς όμως αποτέλεσμα και έτσι οι φιλοξενούμενοι έφυγαν με τους τρεις βαθμούς.

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Κανονιέρηδες 0-2

Σκόρερ: Μανδηλής (5’, 54’)

Διαιτησία: Παλαιολόγου (Οκονιάτσης – Κουφός)

ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙ: Σαμαλέκης, Κοσμίδης, Μαχαίρας, Τορπουζίδης, Κοσμούδης, Παπαδόπουλος, Αγγελάκης, Χελίδης, Σαραφίδης Η ., Καρακούλιας, Τουλάκης

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Σαραφίδης Αλ. , Ζαρκάδας, Τζανής

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ:  Αθανασούλης, Ιακωβίδης, Πολυχρονιάδης, Μπασιάκος, Λαζαρίδης Θ. , Βάκο, Μπουκλής, Λαζαρίδης Ν. , Θεοδωρίδης, Ξανθόπουλος, Μανδηλής

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Βενιόπουλος, Χαριτίδης, Δαμασκηνός