×

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 576

Με ανατροπή ο Ποσειδώνας Καλαμαριάς, 1-2 μέσα στην Ηλιούπολη

στις 22/10/2017

Σημαντικό "διπλό" για τον Ποσειδώνα Καλαμαριάς που κέρδισε στην έδρα της Ηλιούπολη, με σκορ 2-1, ανατρέποντας το εις βάρος του 1-0 του πρώτου ημιχρόνου.

Σκόρερ για τους γηπεδούχους ήταν ο Γκαραγκούνης στο 21', με τους νικητές να απαντούν στην επανάληψη με τον Φουρκιώτη (80') και τον Σφέτκο (87'). Αξίζει να σημειωθεί πως στις καθυστερήσεις του αγώνα, η Ηλιούπολη έχασε τεράστια ισοπαλία να φέρει εκ νέου το ματς στα ίσια, με την εκτέλεση πέναλτι του Νικολίτση, όμως, να είναι άστοχη.

Τέλος, οι φιλοξενούμενοι τελείωσαν την αναμέτρηση με αριθμητικό μειονέκτημα, λόγω αποβολής του Σφέτκου στο 90'.

ΓΣ Ηλιούπολης (Σ. Ζιώγας): Ρουμελιώτης, Δροσαλάκης, Γιαβούργολου, Νικολίτσης, Γκουβάρας, Γκαραγκούνης, Σαλτσίδης, Τσουκαλίδης, Αβραμίδης, Μπεγκλής, Μακραντώνης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (Φ. Μαζουλουξής): Χατζόπουλος, Κάκαλος, Πλιάκης, Κουτσουπιάς, Φάκκας, Μπούμπαρης, Φουρκιώτης, Κεραμιδάς, Μπίμπα, Χατζηαλεξιάδης, Φαρμάκης

Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017 18:56