Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - ΓΣ Ηλιούπολης 2-0
Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Πενταλόφου 1-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0
Ελλήσποντος Κριθιάς - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0
Ελευθεριακός - ΑΣ Νεάπολης 2-2
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-3
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Nέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα 0-4
Εθνικός Πυλαίας - Εθνικός Σοχού 0-2
Χελιδόνια - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-1
Προοδευτική - Σάντος Πανοράματος 1-3
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3
Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Αστέρας 1-
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστραπή Νεάπολης 1-
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες - ΠΟ Ξηροκρήνης 8-0
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Λαγυνών 2-3
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Aστέρας Ραιδεστού - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-0
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-1
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
ΑΣ Παπάδες - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-1
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΣ Αγ. Παύλος 2-3
Κυψέλη Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-5
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-3
Κανάρης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 2-2
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Μαραθών Υποδομή 1926 2-0
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Καπετάν Αγρας 0-2
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 2-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Εθνικός Προφήτη - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-1