ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.2018
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αναγέννηση Ρυσίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.
Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Μελιτέας - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Θρίαμβος Παρθενίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΜΑΣ Αγχιάλου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΑΣ Μενεμένης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Δόξα Ελπίδας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας
Διγενής Κρυονερίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Αρης Ξηροποτάμου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.
Δόξα Δρυμού - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος
Νέστωρ Οσσας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Μολιχιτούδης, Συμεωνίδης, Χαϊτας.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γιάκος, Οικονόμου, Σίσκος, Τρικούπης, Τσιόμπανου, Φαντίδου.