×

Δεκαπέντε λεπτά ήταν αρκετά, 1-1 ΑΟΑΔ και Αναγέννηση Μοσχάτου

Δεκαπέντε λεπτά ήταν αρκετά,  1-1 ΑΟΑΔ και Αναγέννηση Μοσχάτου
στις 04/10/2015

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν ΑΟ Αγίου Δημητρίου και Αναγέννηση Μοσχάτου στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στην Α' Κατηγορία Πειραιά, σε ένα ματς που διεξήχθη στο γήπεδο του ΑΓΕΤ στη Χαραυγή.

Δεκαπέντε λεπτά ήταν αρκετά για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα, καθώς στο 8' ο Σεβαστιάν Γκόντε άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους και στο 14ο λεπτό ο Θεοφάνης Τόττης ισοφάρισε για την Αναγέννηση σε 1-1.

Δεν άλλαξε τίποτα στη συνέχεια της αναμέτρησης παρότι χάθηκαν αρκετές ευκαιρίες, με τις δύο ομάδες να ανοίγουν την αυλαία του πρωταθλήματος με έναν πόντο.

Διαιτητής: Μήτση, Στεργίου, Καδιουράνη

ΑΟ Αγίου Δημητρίου: Καραμπλιάς, Ζερβάκης, Μιχαήλ, Αθανασίου, Βασιλείου, Σιμάκος, Αναστασίου, Χατζηβασιλείου, Γκόντε (67' Νικολαϊδης), Σεχάι, Μακρίδης (72' Δερμάτης)

Αναγέννηση Μοσχάτου: Λαγός, Λάμπρου, Φραγκούδης, Σφακιανάκης (46' Πλάκας), Σπυρόπουλος, Σινάνι, Τόττης Κ., Τόττης Θ. (65' Καπούλας), Ορφανός (78' Δημόπουλος), Ταχιράι, Παππάς