JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 559

Ισόπαλοι στη Νίκαια, Αργοναύτης και Αμφιάλη

Σημαντικός πόντος για την Αμφιάλη του Αλειφεράκη.

στις 12/12/2015

Μέσα σε πέντε λεπτά διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα ανάμεσα στον Αργοναύτη και την Αμφιάλη, με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες 1-1 στο γήπεδο του «Παντελής Νικολαϊδης» στη Νίκαια.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που άνοιξαν το σκορ, χάρη σε γκολ του Καρκατζίνου στο 70ο λεπτό, ενώ οι «κιτρινόμαυροι» ισοφάρισαν για το τελικό αποτέλεσμα στο 75ο λεπτό με τον Σίντρε.

Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου Ρ.

Αργοναύτης: Καραμαλίγκας, Αναγνώστου, Καραμολέγκος (63' Καρβούνης), Μαρίνος, Ουκάι, Παπαφώτης, Αϊβαλιώτης, Κουτσόγιωργας (70' Καλλιώρας), Λιάρος (63' Ντζούρας), Ζιώτης, Σίντρε

Αμφιάλη: Ροβάτσος, Κεμεντζές(84' Ιατρόπουλος), Λεφάκης, Αβραμίδης, Χονδρουδάκης, Τρουμπουνάς, Σταθάρας, Ευσταθίου (72' Σταλμπουτζής), Μπαρμπαθανασης, Καρκατζίνος, Καμπούρης