JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 572

Μοσχάτο πέντε αστέρων

Με το πομπώδες 5-1 απέναντι στους Σαλαμινομάχους έκλεισε τη χρονιά το Μοσχάτο

στις 29/04/2017

Με την τρίτη του νίκη στις τελευταίες ισάριθμες αγωνιστικές, το  Μοσχάτο έκλεισε την φετινή σεζόν, ξεσπώντας στους Σαλαμινομάχους τους οποίους σκόρπισε με 5-0. Στο 23΄ ο Γιαννόπουλος έκανε το 1-0 με τον Κότσι να διπλασιάζει στο 25’. Ο Καραπιπερής πέτυχε το 3-0 στο 37΄που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Δέκα λεπτά μετά την έναρξη  του δεύτερου μέρους ο Γκορόγιας έκανε το 4-0  με τον Γιαννόπουλο να πραγματοποιεί το 5-0 στο 60’. Το μόνο που κατάφερε η ομάδα από την Σαλαμίνα είναι να πετύχει το γκολ της «τιμής» με πέναλτι του Τσουβαλά στο 80’.

Διαιτητές: Ανθόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Μαυρομιχάλης

Μοσχάτο: Μπούκουρας Γκορόγιας, Μικρούλης, Καραπιπερής(63’Νίκας), Σουλάι, Φιαμέγκος, Κότσι, Λιόσης (46’ Μπαϊράμι), Παππάς(46’ Φαναρίτης), Μπαμίχα, Γιαννόπουλος

Ε.Π.Ο. Σαλαμινομάχων: Σαμιώτης , σεργίσης, Τσιρώνης, Παππάς, Ρεμούνδος, Μπακάλης, Σούλτος, Μαυρουδής, Ζερβός, Τσουβαλάς, Κωνσταντίνου